Slow fashion, ilustracje i inne takie.


lifestyle / poniedziałek, 25 listopada, 2019

Mam na imię Ania i jest mi bardzo miło, że jesteś na moim blogu. Być może spotykamy się po raz pierwszy, być może poznaliśmy się już wcześniej, za czasów gdy prowadziłam bloga (m.in. o slow fashion)a little CUP of ART.

Jak to się wszystko zaczęło?

W Internecie siedzę już kawał czasu. Pierwszego bloga postawiłam w podstawówce, kiedy królowały ozdobne kursory i serwis mylog. Potem kilka lat mnie nie było i wróciłam dopiero w liceum. Tak naprawdę w blogowanie wkręciłam się dopiero na studiach (o tak, wtedy miałam naprawdę dobry flow). Od chwili ukończenia dziennikarstwa miałam z tym blogowaniem wzloty i upadki, bo skutecznie odrywała mnie od niego codzienność i chwile zwątpienia. I wiadomo – samo życie! Łapałam różne zlecenia, głównie copywriterskie. Angażowałam się w organizowanie pokazów mody i konferencji.

Mimo wszystko, na przestrzeni tych kilku lat, udało mi się trochę wyspecjalizować tego mojego bloga. Skupiłam się na slow fashion, inspiracjach, a od czasu do czasu pojawiały się luźne wpisy, niekoniecznie powiązane z głównymi tematami. No i oczywiście pojawiały się też moje ilustracje!

Bywa jak to bywa

Z czasem jednak trochę się u mnie pozmieniało. Zaczęłam zajmować się mediami społecznościowymi marek modowych, polubiłam się z artystyczną fotografią, zakochałam się w roślinach. Przekonałam się, że chcę wciąż tworzyć ilustracje. Zainteresowałam się nieco UXdesignem. Blogowanie odeszło trochę w siną dal.

Co dalej?

Jednak zatęskniłam i wracam. Wstępny plan jest taki: dużo slow fashion i dużo ilustracji, trochę lifestyle’u, a ostatecznie… No, tego jeszcze nie zdradzę!

Póki co, pojawi się tutaj kilka wpisów z mojego poprzedniego bloga. Będą to wpisy dotyczące slow fashion, które są naprawdę dobre i szkoda byłoby je zmarnować. Kilka wpisów, głównie przeglądów zakupowych slow fashion, z pewnością niedługo odświeżę i również opublikuję.

Więcej o mnie przeczytacie tu. Tutaj natomiast znajdziecie mojego Instagram i Facebooka, a tutaj sklepik z akcesoriami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *